Workshop Kerstkrans Maken
Tijdens deze workshop ga je een sfeervolle kerstkrans van verschillende soorten kerstgroen maken en decoreren. Je zult versteld staan van het resultaat! De workshop is inclusief alle materialen, 2x koffie/thee met wat lekkers. Deze creatieve kerstworkshop is ook ontzettend geschikt om gezellig samen te volgen met je vriendinnen, collega’s of familieleden.
Progamma:
Bij binnenkomst worden jullie ontvangen met koffie/thee en wat lekkers.
Vervolgens begint de uitleg van deze kerstworkshop. We maken gebruik van verschillende soorten kerstgroen zoals Nobilis, Nordmann, conifeer en hulst. De krans ga je dus zelf binden met het kerstgroen.
Nadat de krans is gemaakt kan het decoreren van de krans beginnen. Er is volop keuze aan decoratie materialen.
De doorsnede van de krans is 30 cm.
Vergeet niet om een snoeischaartje voorzien van je naam mee te nemen.
Kosten:
30,00 euro per deelnemer
Aantal deelnemers:
Minimaal 4
Duur van de workshop:
Ongeveer 2 uur
Locatie:
Deze workshop wordt georganiseerd op boerderij De Anna’s Hoeve in Rijsenhout
Open Kerstworkshops:
Je kunt ook individueel meedoen aan deze kerstworkshop tijdens de open workshops. Je betaalt de workshopprijs. Aanmelden kan door te klikken op de knop ‘Aanvragen Reservering’. Vergeet niet om jouw voorkeursdatum door te geven!
Kerstworkshops 2025
Datum | Tijd | Opmerkingen |
---|---|---|
donderdag 27 nov. | 19.30 uur | |
zaterdag 29 nov. | 13.00 uur | |
dinsdag 2 dec. | 19.30 uur | |
zaterdag 6 dec. | 13.00 uur | |
dinsdag 9 dec. | VOL | Personeelsvereniging |
woensdag 10 dec. | 19.30 uur | |
vrijdag 12 dec. | VOL | Personeelsvereniging |
zaterdag 13 dec. | 13.00 uur | |
maandag 15 dec. | VOL | Personeelsvereniging |
dinsdag 16 dec. | VOL | Personeelsvereniging |
woensdag 17 dec. | VOL | Personeelsvereniging |
vrijdag 19 dec. | 10.30 uur | |
zaterdag 20 dec. | VOL | Personeelsvereniging |