Workshop wandcirkels maken

Gezellige workshop inclusief alle materialen.

35,00

Tags: ,

Deel

Workshop Wandcirkels Decoreren

Tijdens deze workshop ga je wandcirkels decoreren. Deze decoratieve cirkels zijn helemaal hip en ook nog eens superleuk om te maken! In totaal maak je een setje van 3 verschillende cirkels. De diameter van de cirkels zijn 25, 30 en 35 cm. De workshop is inclusief alle materialen, 2x koffie/thee/frisdrank met wat lekkers. Deze workshop is ook ontzettend geschikt om gezellig samen te volgen met je vriendinnen, collega’s of familieleden.

Deze workshop is ook als Doe-Het-Zelf pakket te koop. Bekijk dit DIY pakket op Wandcirkels Decoreren.

 

Programma:

Bij binnenkomst worden jullie ontvangen met koffie/thee/frisdrank en wat lekkers.

Vervolgens begint de uitleg van deze workshop. Je gaat aan de slag met o.a. verf en behang. Er is voldoende aanbod van behang en sjablonen. Ook is er allerlei decoratiemateriaal aanwezig om subtiel een finishing touch te geven aan de cirkels.

 

Kosten:

35 euro per deelnemer.

 

Aantal deelnemers:

Minimaal 4, let wel; er kunnen nog andere mensen deelnemen op de datum die geboekt is, dit wordt dan een “open workshop”.

Vanaf 8 personen kan je een privé workshop boeken met je eigen groepje.

 

Duur van de workshop:

Ongeveer 2,5 uur

Locatie:

Deze workshop wordt georganiseerd op boerderij De Anna’s Hoeve in Rijsenhout

 

 

Goed om te weten / Open Workshops:


Het hele jaar worden er open workshops georganiseerd waarvoor je je individueel kunt inschrijven. Check de agenda om te zien welke workshops er allemaal gepland staan of neem contact op voor meer informatie.

Wil je een besloten workshop boeken met je vrienden, familie of collega’s? Dan kun je de workshop uitbreiden met een lunch, high tea of borrelarrangement. Bekijk de arrangementen of neem contact op.
Winkelwagen
Scroll naar boven
Workshop: Workshop wandcirkels maken

Gesloten van 21 aug t/m 3 sept. 2026

Deco-Rata is van 21 augustus t/m 3 september gesloten.
Bestellingen worden vanaf 4 september op volgorde van binnenkomst verwerkt. De e-mails worden wel dagelijks gelezen en beantwoord. Voor dringende zaken kun je een appje sturen.

Team Deco-Rata