Workshop Mozaïek Bal Maken
Tijdens deze workshop maak je 1 stralende bal van mozaïek steentjes. Mozaïeken is heerlijk om te doen met verbluffende resultaten! Er is volop keuze uit kleurtjes en vormen mozaïek steentjes. Deze mozaïek ballen zijn ontzettend leuk om straks als decoratie in de tuin of plantenbak te plaatsen. Dit is een hele gezellige workshop om samen te volgen met je vriendinnen, collega’s of familieleden. Bij de workshop is een houten stok inbegrepen. Maar je kan ook zelf bij een tuincentrum een metalen “tomaten spiraal vorm” kopen, dit geeft een sierlijk effect.
Wanneer je na de workshop graag nog een bal wil maken (tenslotte staan 2 ballen net even wat leuker dan 1 alleen) kan je voor een doe-het-zelf pakket kiezen. Deze bieden wij dan op dat moment voor 18,95 euro aan. Ter plekke kies je dan steentjes uit en krijg je lijm en voegsel mee naar huis zodat je dan thuis de 2 ballen kan voegen.
Programma:
Bij binnenkomst worden jullie ontvangen met koffie/thee/frisdrank en wat lekkers.
Vervolgens begint de uitleg van deze workshop. Daarna ga je aan de slag. Eerst maar eens kijken welke kleurtjes je gaat kiezen, er is volop keuze. Omdat het stuk 24 uur moet drogen, zul je het thuis moeten afvoegen. Je krijgt een zakje voegsel mee naar huis met de instructies; dit is heel makkelijk zelf thuis te doen.
De prijs van deze workshop is 24,95 euro.
Kosten:
24,95 euro per deelnemer
Aantal deelnemers:
Minimaal 4, let wel; er kunnen nog andere mensen deelnemen op de datum die geboekt is, dit wordt dan een “open workshop”.
Vanaf 8 personen kan je een privé workshop boeken met je eigen groepje.
Duur van de workshop:
Ongeveer 2 uur
Locatie:
Deze workshop wordt georganiseerd op boerderij De Anna’s Hoeve in Rijsenhout
Open Workshops:
Je kunt ook individueel meedoen aan deze creatieve workshop tijdens de open workshops. Je betaalt de workshopprijs. Aanmelden kan door te klikken op de knop ‘Aanvragen Reservering’. Vergeet niet om jouw voorkeursdatum door te geven!
Creatieve Workshops 2026
| Datum | Tijd | Opmerkingen |
|---|---|---|
| donderdag 6 augustus | 19.30 uur | nog plek |
| vrijdag 14 augustus | 10.00 uur | nog plek |
| woensdag 19 augustus | 19.30 uur | nog plek |
| donderdag 10 september | 19.30 uur | nog plek |
| zaterdag 19 september | 13.00 uur | nog plek |













